Lektoři a terapeuti

Mgr. Jitka Stehlíková

Vede kursy integrální jógy a gravidjógy – cvičení pro těhotné, pořádá jógové a sebepoznávací semináře a týdenní ozdravné pobyty s jógou. Nabízí osobní konzultace s využitím jógové a hlubinné psychoterapie. Poskytuje poradenství v oblasti zdravé výživy, zdravého životního stylu, astrologie, enneagramu a snové terapie.
www.isadora.cz
kontakt: 777 001 025, isadora.joga@centrum.cz

Mgr. Lenka Ryšková

Cvičí taichi a sundo/taoistickou jogu. Poskytuje terapii (TFT a práci s podvědomím).
www.tai-ji.cz

www.sundo5.org
kontakt: 606 643 873, ryskova@arha.cz,

Alice Najmanová

Alice Najmanová CBP (Certified BodyTalk Practitioner)
Alice studovala léčebnou metodu BodyTalk Systém ve Velké Británii, kde několik let praktikovala. Miluje tanec, její radost ze života, talenty a znalosti pomáhají jejím klientům znovu se vrátit do života, být zdraví a vyrovnaní.
www.zivotvnas.cz
kontakt: 728 478 919, alice@yourhealthwithin.com

Lenka Štědronská

Je dulou a lektorkou těhotenské jógy a jógy pro ženy. První učitelský kurz absolvovala před 10 lety u Českého svazu jógy. Několik let praktikovala dynamickou jógu.
S těhotenstvým přišlo zjemnění praxe vzdělávání a zaměření na těhotenskou jógu. Respekt a úžas nad celým těhotenstvím ji motivuje k předávání nabytých zkušeností ostaním ženám.

www.prosouzneni.cz

kontakt: lenka.stedronska@centrum.cz, 777 104 764

Iveta Romanovská

Vede kurzy jógy (mix ashtangy, hathy a kundalini), jogalates, relaxačně meditačních technik, věnuje se masážím, reiki, EFT, atd. Od 14let byla lektorkou tance a z ní se pomalu vyklubalo to, čím je dnes díky různým kurzům jógy, meditací a alternativní terapie, které absolvovala v České republice, USA a Indii.
kontakt: 606 783 365, IvetaRomanovska@gmail.com

Jana Exnarová

Fyzioterapeutka
Rehabilitační, reflexní a rekondiční masáže, diagnostika a terapie pohybového aparátu (postizometrická relaxace, jemné techniky měkkých tkání, šetrná mobilizace páteře a periferních kloubů), Dornova metoda, Breussova masáž, Bowenova tlaková masáž.
www.freebody.cz
kontakt: 605 218 728, j.exnarova@seznam.cz

Jitka Řeháčková

Vede kurzy zpívání Dneska budeme zpívat! pro děti do tří let.


kontakt: 606 435 160, zpivankydejvice@gmail.com

Ing.arch. Jitka Čeňková

Jitka Čeňková absolvovala Středočeskou konzervatoř v oboru Moderní scénický tanec, kursy hathajógy u Louise Ossius, kurzy a workshopy modern a afro dance Moniky Rebcové a je trenérkou licence B při Akademii jógy a FTVS.
Vede kurzy jógy.
kontakt: 603 231 142, jituda@cenekspf.cz

Mgr. Kateřina Babušková
Kateřina Babušková absolvovala Českou školu Feng Shui Ing. arch. Otakara Chocholy a Ing. Davida Eyera a Universitu Nové doby Milana Calábka. Nabízí komplexní poradenství feng shui včetně řešení interiérového osvětlení.

 

kontakt: 607 849 129, kb@svetlojeenergie.cz

 

www.svetlojeenergie.cz

Ing. Markéta Poskočilová
Poskytuje klasické homeopatické poradenství a poradenství pro těhotné, maminky a děti.
Možnost konzultací v angličtině.
kontakt: 731 105 762, poskocsi@gmail.com

Mgr. Simona Dejdarová

Klinická psycholožka

Poskytuje individuální psychologické poradenství a psychoterapii; pořádá přednášky a dílny s psychologickou tématikou; věnuje se ranému vztahu matka – dítě (těhotenství, porod, šestinedělí); poskytuje a vyučuje masáže novorozenců a malých miminek.

individuální psychologické poradenství a psychoterapie (nutnost objednání)

50 min: 650 Kč, 90 min: 850 Kč..

kontakt: 603 805 831; dejdarova.simona@gmail.com