Lektoři a terapeuti

Mgr. Jitka Stehlíková

Vede kursy integrální jógy a gravidjógy – cvičení pro těhotné, pořádá jógové a sebepoznávací semináře a týdenní ozdravné pobyty s jógou. Nabízí osobní konzultace s využitím jógové a hlubinné psychoterapie. Poskytuje poradenství v oblasti zdravé výživy, zdravého životního stylu, astrologie, enneagramu a snové terapie.
www.isadora.cz
kontakt: 777 001 025, isadora.joga@centrum.cz

Mgr. Lenka Ryšková

Cvičí taichi a sundo/taoistickou jogu. 
www.tai-ji.cz

www.sundo5.cz
kontakt: 606 643 873, ryskova@arha.cz,

Alice Najmanová

Alice Najmanová CBP (Certified BodyTalk Practitioner)
Alice studovala léčebnou metodu BodyTalk Systém ve Velké Británii, kde několik let praktikovala. Miluje tanec, její radost ze života, talenty a znalosti pomáhají jejím klientům znovu se vrátit do života, být zdraví a vyrovnaní.
www.zivotvnas.cz
kontakt: 728 478 919, alice@yourhealthwithin.com

Lenka Štědronská

Je dulou a lektorkou těhotenské jógy a jógy pro ženy. První učitelský kurz absolvovala před 10 lety u Českého svazu jógy. Několik let praktikovala dynamickou jógu.
S těhotenstvým přišlo zjemnění praxe vzdělávání a zaměření na těhotenskou jógu. Respekt a úžas nad celým těhotenstvím ji motivuje k předávání nabytých zkušeností ostaním ženám.

www.prosouzneni.cz

kontakt: lenka.stedronska@centrum.cz, 777 104 764

Ing.arch. Jitka Čeňková

Jitka Čeňková absolvovala Středočeskou konzervatoř v oboru Moderní scénický tanec, kursy hathajógy u Louise Ossius, kurzy a workshopy modern a afro dance Moniky Rebcové a je trenérkou licence B při Akademii jógy a FTVS.
Vede kurzy jógy.
kontakt: 603 231 142, jituda@cenekspf.cz

Iveta Romanovská

Vede kurzy jógy (mix ashtangy, hathy a kundalini), jogalates, relaxačně meditačních technik, věnuje se masážím, reiki, EFT, atd. Od 14let byla lektorkou tance a z ní se pomalu vyklubalo to, čím je dnes díky různým kurzům jógy, meditací a alternativní terapie, které absolvovala v České republice, USA a Indii.
kontakt: 606 783 365, IvetaRomanovska@gmail.com

Helena Brožíčková

Jako lektorka těhotenské jógy si velmi vážím každéhosetkání a sdílení s ostatními těhotnými ženami.Podporuji přirozenou přípravu na porod, stejně tak ipřirozené porody. Jógu praktikuji více než 15let s mateřskými přestávkami,kdy fyzická forma cvičení vystřídala formu mentální. Stálese v józe zdokonaluji na kurzech a seminářích, stejně tak ina samotných lekcích. Bohatou inspirací jsou moje třispontánní porody, které mě fascinují dodnes svými prožitky.
kontakt: helena.brozickova@gmail.com

Lucie Čížková

Začala studovat taichi v roce 2013 s Lynnem Gordonem v Kanadě, pokračuje u Lenky Ryškové a Paula Renalla. Dovednosti rozšířila pobytem na Taiwanu. Cvičí systemu a související kondiční trénink. Díky schopnostem rychle si osvojit nové pohyby a myšlenky má dobrý vhled do metodiky cvičení a umí je jasně předávat ostatním.


kontakt lucie.d717@gmail.com, 775 712 311

Jitka Řeháčková

Vede kurzy zpívání Dneska budeme zpívat! pro děti do tří let.


kontakt: 606 435 160, zpivankydejvice@gmail.com

Mgr. Helena Gogelová

 

Je lektorkou Feldenkraisovy metody. Vystudovala fyzioterapii a později absolvovala čtyřletý výcvik ve Feldenkraisově metodě ve Vídni. Kromě pravidelných skupinových lekcí „Pohybem k sebeuvědomění“ pořádá jednodenní či dvoudenní semináře a také nabízí individuální práci s klientem – tzv. funkční integraci.

Mgr. Kateřina Babušková
Kateřina Babušková absolvovala Českou školu Feng Shui Ing. arch. Otakara Chocholy a Ing. Davida Eyera a Universitu Nové doby Milana Calábka. Nabízí komplexní poradenství feng shui včetně řešení interiérového osvětlení.

 

kontakt: 607 849 129, kb@svetlojeenergie.cz

 

www.svetlojeenergie.cz

Ing. Markéta Poskočilová
Poskytuje klasické homeopatické poradenství a poradenství pro těhotné, maminky a děti.
Možnost konzultací v angličtině.
kontakt: 731 105 762, poskocsi@gmail.com