Rozvrh od ledna 2020

 

pondělí

úterý

středa čtvrtek pátek

6.50 - 8.20

SUNDO/taoistickájóga

Lenka R.

 

6.50 - 8.20

SUNDO/taoistickájóga

Paul

(anglicky)

6.50 - 8.20

SUNDO/taoistická jóga

Lenka R.

6.50 - 8.20

SUNDO/taoistická jóga

Lenka R.

7.00 - 8.30

Jógové probuzení

Iveta

 

 

 

8.30 - 9.45

Kondiční trénink

    (anglicky)

Paul

 

 

9.00 - 9.45

Hudební škola Yamaha

rezervace 

 

 

10.00 - 11.00

JÔGA pro maminky s dětmi 1-2,5 roky

Lenka Š. 

od 13.1.2020

   

10.00 - 10.45

Hudební škola Yamaha

rezervace 

 

11.30 - 12.30

Feldenkraisova metoda

Helena

od 10. 1. 2020

11.30 - 13.00

Těhotenská jóga pro ženy v třetím trimestru

Lenka Š.

od 27.1.2020

11.30 - 13.00

Polední jóga

Jitka Č.

 

11.00 - 12.00

ČCHI KUNG a TAICHI senioři

Lenka R.

od 5.2.2020 

11.00 - 11.45

Hudební škola Yamaha

rezervace 

 

 

 
   

 

 

   
   

14.30 - 15.30

JÓGA PO PORODU

(pro maminky s dětmi do 9 měsíců)

Lenka Š.

od 8.1.2020

 

   

 

16.15 - 17.00

MALÍ BOJOVNÍCI  4-7 let

Paul, Pavlína

od 13.1.2020 

 

16.00 - 16.45

MALÍ BOJOVNÍCI 8-13 let

Veronika, Paul

 

 

16.30 - 17.40

JÓGA PRO TĚHOTNÉ

Lenka Š.

od 8.1.2020

16.15 - 17.00

MALÍ BOJOVNÍCI 4-7 let

Paul, Lenka

od 30.1.2020 

 

17.30 - 19.00

INTEGRÁLNÍ JÓGA
Jitka S.

obsazeno

17.45 - 19.00

ČCHI KUNG A TAICHI

mírně pokročilí

Lenka

od 28.1.2020

 

17.45 - 19.15

JÓGA

Iveta R.

 

 

17.45 - 19.00

ČCHI KUNG A TAICHI

mírně pokročilí   a začátečníci  

 

od 9.1.2020

 

19.10 - 20.40

Jóga

Jitka Č. 

 

 

19.10 - 20.40

SUNDO/taoistická jóga LIGHT

Lenka R.

od 28.1.2020

 

 

19.30 - 21.00

CORE CONDITIONING

(v angličtině)

Paul

19.10 - 20.40

ČCHI KUNG A TAICHI

začátečníci

Lucie 

od 9.1.2020 

 
         

Ceny a informace o kurzu se zobrazí po kliknutí na název kurzu/cvičení.

Přihlásit se můžete přímo lektorovi - kontakt je v podrobných informacích o kurzu/cvičení - nebo prostřednictvím níže uvedeného formuláře.

Přihláška / Dotaz

Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.