Zdraví v mých rukách - BodyTalk Access™

Datum: Sobota 28.10.2017

Čas 9:00 - 18:30

Cena
: Cena tohoto jedinečného semináře je  3000,- Kč ( prvních 15 přihlášených KČ 2800,-, opakující studenti KČ 1500,- ) V této ceně je zahrnuto: česká verze manuálu, překlad semináře do češtiny, certifikát vystavený IBA, malé občerstvení během přestávek, báječně strávený den ve skvělé společnosti.

Místo konání:
Studio K3, Karlovo náměstí 3, Praha

 

Registrace a více informací zde:


Pro koho je Access určen?

- rodiče
- učitelé
- terapeuti
- koučové
- trenéři
- zdravotní sestry
- ti, ktrerým jejich zdraví není lhostejné

BTA se může naučit úplně každý. Access má potenciál být nápomocen každému, jako např.: rodiče mohou dělat Access denně se svými dětmi, pro zlepšení pozornosti, schopnosti učit se, lepší imunitě. Koučové a terapeuti mohou použít Access se svými klienty před začátkem sezení. Zdravotní sestry u pacientů pro zlepšení rekonvalescence. Učitelé pro své žáky před začátkem vyučování. Využití je nekonečné.

S čím může Access pomoci?

- podpora funkce mozku
- lepší imunita
- odolnost vůči stresu
-  větší sportovní výkonnost
-  soustředěnost, schopnost učení
- rychlejší poúrazová a pooperační rekonvalescence
- "Rychlá pomoc" při krizových situacích a úrazech


Tyto techniky umožňují uvézt do rovnováhy celé tělo a mysl, což způsobuje ústup symptomů a vede k celkovému zlepšení zdraví, které lze udržovat díky preventivním schopnostem BodyTalk Access technikám.
Dvě z těchto technik lze používat, jako „Rychlá pomoc“ při krizových situacích.

Lektorka

Charlotte Nielson 
 Adv. CBP, BAT, CBI
Terapeutka a lektorka BodyTalk Systému.
Charlotte pochází z Dánska a od 90´ let žije ve Velké Británii, kde má nynější praxi. Její dřívější kariéra v hudebním průmyslu jí umožnila cestovat po celém světě. Ve Velké Británii studovala Kineziologii a Reiki. Před 15 lety se potkala s léčebnou metodou BodyTalk Systém a hned věděla, že je to celostní medicína, kterou vždy chtěla studovat. Je velmi nadšená, že může být součástí, tak rychle se rozšiřující léčebné metody.